„Nemusíš mít průkaz, abys mohl chodit na Filmový klub“

Vážení klubisté a také ti co přijdou jen tak,

otevíráme další (již 18. novodobou) sezónu našeho Filmového klubu. Po loňském rozšíření hracího profilu přicházíme z dalšími novinkami.

Filmový klub se stane od roku 2011 otevřeným prostorem pro všechny příchozí milovníky filmového umění. Nebudete se tedy muset registrovat. Neregistrovaní však budou muset počítat s tím, že se na ně nebude vztahovat žádná ze slev.


Budeme rádi každému registrovanému členu Filmového klubu. V roce 2010 se našlo 122 filmových nadšenců, kteří spojili své jméno s Filmovým klubem Vsetín. Každý člen je důležitý a Vaši příslušnost k českému filmoklubovému hnutí si budeme považovat.
 

S členstvím v klubu vzniká řada výhod, které bohatě kompenzují členský poplatek. Již tři představení FK Vám prostředky vložené do členského příspěvku vrátí (projekcí FK bude kolem 45 za rok).
 

Asociace českých filmových klubů poskytuje svým členům řadu dalších slev na své akce (http://www.acfk.cz/filmove-akce.htm). Prostřednictvím členství v našem klubu vstupujete také do rodiny Asociace českých filmových klubů a požíváte těchto výhod (levnější semináře AČFK, Letní filmové škola v Uherském Hradišti atd.)
 

Vlastní slevy poskytuje také náš FK Vsetín na jednotlivá filmová představení, semináře, Silvestrovský filmový dýchánek, Letní filmový maratón, Balkánské filmové návraty, Filmové dědictví a další akce organizované FK v průběhu roku)
 

Představení filmového klubu se budou uskutečňovat skoro každou středu pravidelně v 19.30 hodin.
 

Členský průkaz bude vydáván za poplatek 60,- Kč na kalendářní rok. Výše členského příspěvku je stanovena Asociací českých filmových klubů.
 

Klubovou filmovou sezónu rozdělujeme do třech částí. Je to z důvodu možnosti většího počtu klubových projekcí a průběžně lepšímu zařazování filmových novinek do klubového programu.

Vážení přátelé,

přijměte od nás přání úspěšného a spokojeného roku 2011 s mnoha kvalitními filmovými zážitky, na kterých se také chceme trochu podílet.

Milan Kostelník
předseda Filmového klubu ve Vsetíně
a
Petr Mašata, Zuzana Křenková, Dalibor Maruna a Jiří Fiala
členové výboru FK